Letní dovolená v Bulharsku

Letní dovolená je čas, na který se obvykle těší celá rodina. Objet do tepla k moři, odpočívat, užívat si vodní radovánky a hlavně nechat všechny starosti doma. Kdo by si nechtěl alespoň jednou za rok pořádně odpočinout? Hledáte-li ideální místo pro vaši rodinnou dovolenou, věnujte pozornost dovolené v Bulharsku. Bulharsko bylo v minulosti jednou z mála zemí, do nichž bylo možné z Česka cestovat, ale i když jsou teď možnosti mnohem širší, značná část turistů je Bulharsku stále věrná.

Není se čemu divit, krásné moře, dlouhé pláže, komfortní ubytování a přijatelné ceny jsou velkými lákadly, kterým není snadné odolat. Bulharská letoviska jsou navíc poměrně klidnými a bezpečnými místy, takže se sem nemusíte bát přijet s celou rodinou. Pláže se svažují do moře mírně, což je ideální pro menší děti a letoviska disponují celou řadou atrakcí. Pokud vás omrzí pobyt v letovisku, můžete se vydat na zajímavé fakultativní výlety do zábavních center, akvaparků, ale také do historických měst. Pokud vás zajímá aktuální nabídka zájezdů do Bulharska, navštivte webový srovnávač www.newtravel.cz.

Slunečné pobřeží

Bulharské pobřeží lemují četná letoviska, my jsme si pro vás připravili výběr nejoblíbenějších z nich. Prvním z nich je Slunečné pobřeží, největší letovisko Bulharska nacházející se přibližně 19 km od Varny. Slunečné pobřeží je známo svými kvalitními plážemi a čistým mořem, díky čemuž je mezi turisty velmi vyhledávané. Letovisko se navíc vyznačuje širokou nabídkou ubytování a pestrou vegetací, která mu dodává malebný charakter.

Primorsko

Dalším oblíbeným letoviskem Bulharska je Primorsko. Primorsko je oblíbené zejména mezi mladými turisty, kteří od své dovolené očekávají zábavu, noční život, vodní sporty a samozřejmě kvalitní hotely, ale příjemnou dovolenou si zde užijí také rodiny s dětmi. Letovisko se nachází cca 52 km od Burgasu a je lemováno dlouhými plážemi. Dovolená v Primorsku je oblíbená nejen mezi českými turisty a dalšími Evropany, na dovolenou sem přijíždějí také samotní Bulhaři.

Zlaté Písky

Naší trojici nejoblíbenějších bulharských letovisek uzavírá letovisko Zlaté Písky. Své jméno získalo letovisko díky nádherným plážím pokrytým jemným zlatým pískem. Pokud hledáte místo, na němž můžete nerušeně relaxovat a užívat si koupání v čistém moři, Zlaté Písky jsou pro vás ideální volbou!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.