Pobyt jako dárek k Vánocům

Nevíte, co letos nadělit vašim blízkým pod stromeček? Ještě jste nepřišli na ten správný vánoční dárek? Máme pro vás skvělý typ, kterým se zavděčíte opravdu každému. Překvapte své drahé něčím neobvyklým, co snad ještě nikdy nedostali. Pozvěte je na zajímavý vánoční pobyt někam do hor. Vhodným dárkem mohou být jak hory v Česku, např. Krkonoše nebo Jeseníky, tak i hory v zahraničí, především rakouské či italské Alpy. Vaši blízcí vám budou za takový dárek jistě vděčni. Neváhejte a využijte slevy na pobyty na horách!

Dalším vhodným typem jsou wellness pobyty, ve kterých jsou zahrnuty lákavé procedury jako například masáže, saunování, zábaly, atd. V zimních měsících jsou příjemné především masáže lávovými kameny, které nejen krásně prohřejí vaše tělo, ale také uvolní vaši mysl. Zahřát se můžete i v saunách, kde mimo jiné posílíte i svou imunitu a celkovou obranyschopnost organismu, která je především v těchto chladných měsících plných chřipek a nachlazení velmi důležitá. Výborným místem pro odpočinek v zimních měsících jsou také termální lázně. Rájem termálních koupališť je Slovensko, kde můžete zavítat například do Podhájské, Bešeňové nebo do Tatralandie, což ocení především děti. Obdarujte své blízké relaxačním pobytem. Využijte slevy na wellness pobyty a obdarujte vašeho partnera či partnerku krásným zážitkem.

Silvestrovské pobyty

Chcete udělat radost svým blízkým neobvyklým dárkem pod stromeček? Darujte jim nevšední prožití konce roku. Po Vánocích strávených doma přijde určitě vhod trocha vzrušení na nevšedním silvestrovském pobytu. Nabídka je opravdu široká. Můžete strávit Silvestr na horách, kde si užijete pohybu, ale také obdivovat krásu zimní romantické krajiny. Neváhejte a využijte slevy na silvestrovské pobyty a obdarujte své blízké nevšedním zážitkem.

Nelamte si hlavu s vymýšlením nejrůznějších věcných dárků a zkuste vašim blízkým dopřát pobyt jejich snů. Výběr je skutečně pestrý. Právě nyní nabízíme slevy 40 – 60% na veškeré pobyty. Nenechte výběr toho nejlepšího dárku na poslední chvíli a zakupte ten pravý právě teď. Vaši blízcí budou mít jistě radost a spoustu krásných zážitků, na které budou rádi vzpomínat.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.