Romantický pobyt pod zámkem v Bojnicích

Chtěli byste strávit dovolenou pod nejnavštěvovanějším slovenským zámkem? Máte možnost. Zámek Bojnice, který se nachází poblíž obce Prievidza, je bezesporu nejkrásnějším a nejnavštěvovanějším zámkem celého Slovenska a v jeho těsné blízkosti nalezneme i Penzion Maxim. Penzion se rozkládá na kraji této romantické obce a vytváří tak ideální místo pro vaše toulky po Bojnicích. Pokud byste rádi vyrazili do Bojnic, doporučuji vám navštívit stránky slevových portálů. Naleznete tam slevy na pobyty ve městech, které vás mohou dostat do těch nejzajímavějších českých a slovenských měst.

Penzion Maxim

Nově zrekonstruovaný Penzion Maxim nabízí všem svým hostům komfortní ubytování v krásně zařízených pokojích. Z penzionu se vám pak naskytne i nádherný pohled na hlavní chloubu města – zámek Bojnice. Penzion se skládá ze dvou budov a jeho součástí je terasa, venkovní posezení s ohništěm, gril a parkoviště pro hosty. Celý penzion je pokryt wi-fi a tradičně se zde pořádají svatby, kongresy a nejrůznější školení.

Zámek Bojnice

Dominantou a nejnavštěvovanějším místem celých Bojnic je bezesporu místní zámek. Původně kamenný hrad byl nejprve ve 13. století přestavěn na hrad dřevěný a v 19. století jej začal slovenský architekt přestavovat do nynější zámecké podoby. Bojnický zámek je obehnán příkopem, má bohatou historii a traduje se k němu spousta tajemných pověstí. Součástí nejnavštěvovanějšího slovenského zámku je i rozsáhlý zámecký park plný vzácných exemplářů a nejstarší zoologická zahrada na celém Slovensku.

Lázně v samém srdci Slovenska

Dalším lákadlem, proč se staly Bojnice jedním z hlavních turistických center Slovenska, jsou bezesporu termální prameny. Lázně v Bojnicích vytvářejí díky ideální poloze, klimatu a vhodnému složení minerálních vod ty správné podmínky pro dokonalou lázeňskou léčbu. Základem léčby v Bojnicích je přírodní léčivá akroterma, která vyvěrá celkem z 9 pramenů. Do Bojnic se jezdí léčit hlavně lidé, kteří mají poruchy s pohybovým ústrojím a místní služby si nemohou vynachválit.

Bojnické lázně vám nabídnou snad všechny druhy wellness procedur, množství bazénů s rozdílnými teplotami vody i saunový svět s nepřeberným množstvím masáží. Přijeďte si do Bojnic odpočinout a zrelaxovat i vy, určitě nebudete litovat. Prohlédněte si aktuální slevy na ubytování a naplánujte si svou dovolenou jednoduše online.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.