Slevy na dovolenou v Jizerských horách

U polských hranic se majestátně rozprostírají Jizerské hory, které patří mezi chráněné krajinné oblasti České republiky. Jejich vrcholky tkví vysoko k nebesům a lákají tak turisty z velkých dálek. V zimě se stávají útočištěm lyžařů a běžkařů, v létě hostí mnoho pěších turistů a cyklistů. Díky NewGo.cz se můžete nyní i vy s rodinkou vydat na aktivní dovolenou do pohádkové krajiny a využít slevy na pobyty v Jizerských horách.

Rodinná dovolená v Jizerských horách se slevou

Za zmínku rozhodně stojí Dinopark v Liberci. S rodinkou si v parku prohlédnete pravěká stvoření za doprovodu speciálních efektů, jako je například umělá mlha vycházející z bažiny. A možná vás zastihne i pravěká bouře s opravdovým deštěm. Robotí dinosauři po vás budou pokukovat pohledy a nepadnete-li jim do oka, možná na vás i zavrčí. Park nabízí i Tunel času, stezku pro odvážlivce a 4D kino.

A zůstaneme v Liberci. Pokud máte rádi vědu a vesmír, rozhodně navštivte iQLANDIUM. Planetárium v Liberci patří k jednomu z nejlepších. Pohodlně se usadíte v sedačkách, nasadíte 3D brýle a v ránu se ocitnete v černé díře, až se vám bude zdát nemožné, že jste pouze v planetáriu. V další expozici přijdete na kloub lidskému tělu, čtyřem přírodním živlům, a pokud rádi bazírujete nad tím, jak fungují věci, které používáme dnes a denně, přijdete si na své při zkoumání běžné domácnosti.

Liberecký kraj skýtá množství aktivit a míst, které můžete s dětmi navštívit. Například zrcadlové bludiště, Lanový park Artur, Lunapark, muzeum panenek a divadelníci jistě ocení prohlídku Muzea Járy Cimrmana.

S batůžkem po svých

Jeden z mnoha turistických cílů jsou vodopády na Černé Desné. Trasa vede kolem horských chalup, loukami s pohádkovým výhledem, kolem hráze Soušské přehrady a součástí cesty je naučná stezka Vodopádů Černé Desné. Říčka tvoří několik vodopádů a peřejí. Oblíbenou turistickou trasou je výšlap na Smrk. Na vrcholu na vás čeká rozhledna, po jejímž zdolání vás odmění výhledem na širé okolí.

Také se můžete vydat za chrámem v Hejnicích. Vyhládne-li vám cestou, můžete se občerstvit ve stánku na rozcestí Hřebínku. Dále pokračujete k vodopádu Velkého Štolpichu a dostanete se až k bazilice Navštívení Panny Marie a františkánskému klášteru.

S využitím slevy na dovolenou na horách či se slevou na ubytování si můžete užít aktivní dovolenou a z ušetřené penízky vynaložit na prohlídku mnoha zajímavých míst, které Jizerské hory nabízí.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.