Užijte si léto na plážích Chorvatska

Léto se pomalu ale jistě blíží a spolu s ním také čas letní dovolené. Rádi byste si dopřáli příjemnou letní dovolenou v Chorvatsku? V tom případě se vám bude jistě hodit online srovnávač zájezdů www.newtravel.cz, kde máte k dispozici přehled aktuálních zájezdů do Chorvatska od desítek CK. Můžete zde tedy jednoduše a rychle porovnat cenové nabídky jednotlivých CK a vybrat si tu, která vám bude nejvíce vyhovovat. Neplaťte za svou letní dovolenou zbytečně vysoké částky, porovnejte si cenu zájezdů desítek cestovních kanceláří, včetně oblíbených last minute zájezdů, s nimiž můžete ušetřit i více než 50 % z původní ceny zájezdu.

Dovolená v Chorvatsku je díky nízké ceně a široké nabídce ubytování velmi oblíbená mezi mladými turisty. Na pobřeží naleznete jak luxusní hotely s vynikajícím turistickým zázemím a skvělou nabídkou služeb, ale také apartmány a menší hotely s příznivými cenami ubytování. Z nabídky zájezdů si rozhodně vyberou také rodiny s dětmi, pro něž jsou připraveny rodinné apartmány, stejně jako rodinné hotelové pokoje. Pro děti jsou navíc připraveny zajímavé animační programy, které je výborně zabaví, zatímco vy můžete nerušeně relaxovat.

Dovolená vlastní dopravou

Letní dovolená v Chorvatsku je oblíbená také z toho důvodu, že se do zdejších letovisek můžete dopravit pohodlně nejen autobusem a letecky, ale také vlastním vozem. Ideálním místem pro dovolenou s vlastní dopravou je v Chorvatsku zejména poloostrov Istrie nacházející se v nejsevernější části chorvatského pobřeží, stejně jako Severní Dalmácie. Do těchto oblastí se dopravíte z České republiky během pár hodin a svou cestu si můžete navíc zpestřit zajímavými zastávkami. Pokud vám nevadí cestovat dále, naleznete řadu dalších nádherných míst, jako je Makarská riviéra, ostrov Hvar, Makarská riviéra, nebo například historický Dubrovník, který učaroval nejen turistům, ale také filmařům, kteří město využívali jako kulisy pro natáčení slavného seriálu Hra o trůny.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.