Víkendové pobyty pro dva se slevou

Chtěli byste zažít něco nevšedního? Toužíte po změně, po něčem neobvyklém? Pak tedy využijte slevy na víkendové pobyty pro páry a vyberte si ten nejvhodnější pro vás. Nabídka je skutečně široká. Chcete-li si užít soukromí se svým partnerem či přítelkyní, využijte víkendové wellness pobyty pro dva, které nabízejí mnohé české penziony. Stačí si jen zvolit ten, který vám bude vyhovovat nejlépe. Během pobytu můžete využívat všechny procedury, které jsou v nabídce. Velmi oblíbené jsou thajské nebo relaxační masáže, vyhřívání v sauně či infrasauně, k dispozici je obvykle i celodenní vstup do hotelového bazénu a vířivky.

Pobavit se můžete i v místních hernách, kde můžete hrát šipky, billiard, stolní fotbal nebo si zajít do posilovny. V nabídce je také možnost celodenního stravování či polopenze s ochutnávkou gurmánských lahůdek. Po chutném jídle můžete navštívit místní vinárnu, kde si pochutnáte na kvalitních značkových vínech.

Wellness ve dvou

Velmi oblíbené jsou i pobyty v lázních, kde můžete svoji imunitu podpořit pitnou kúrou. České lázně nabízejí velmi kvalitní minerální vody, jejichž konzumace vám jistě prospěje. Pobyt v lázních můžete zpestřit kratšími či delšími procházkami po dobře značených vycházkových trasách. Mezi nejvyhledávanější lázně na Moravě patří lázně Jeseník nebo Teplice nad Bečvou, v Čechách to jsou Karlovy Vary, Mariánské nebo Františkovy lázně. Neváhejte a využijte slevy na víkendové pobyty pro páry v lázních.

Dáváte přednost rušným městům, kde se stále něco děje? Pak si tedy zajeďte do našeho hlavního města Prahy, kde na vás čeká bohatý víkendový program. Bydlet můžete v některém z pražských hotelů či penzionů, které vám nabídnou skvělé zázemí. Přes den můžete využít všeho, co Praha nabízí – prohlídku krásných historických objektů, posezení ve stylové hospůdce s nabídkou chutných jídel, romantické procházky po starobylých uličkách či návštěvu aquaparku, kde si užijete množství vodních atrakcí. Mnozí z vás také uvítají návštěvu pražské ZOO, která patří mezi nejkrásnější zoologické zahrady v Evropě. Využijte slevy na víkendové pobyty pro páry ve výši 40 – 60% a prožijte nevšední závěr týdne!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.