Máte problémy s kanalizací v domě?

Pokud bydlíte ve starším domě, mohou být problémy s kanalizačním potrubím skoro každý den. V tom případě byste měli zainventovat minimálně do revice kanalizace. V současnosti jsou revize prováděny moderní televizní technikou, takže není nutné provádět jakékoliv bourací či výkopové práce.

Společnost Kanálservis s.r.o. je zde pro Vás každý den v týdnu nonstop. Opravy, výstavbu i čištění kanalizace provádíme již skoro 15 let, naši zaměstnanci i delší dobu. Provádíme veškeré práce na kanalizaci jak domovní, tak i venkovní. Jde tedy například o odpadní stoky, WC přívody, svody apod.

Důrazně nedoporučujeme si jak havarijní, tak i udržovací práce na kanalizaci provádět svépomocí – výsledek bývá často kontraproduktivní. Ve snaze ušetřit jsou použity nevhodná potrubí, špatný spojovací materiál, univerzální nespecializované nástroje apod. I když se zdá, že potrubí „drží“ a kanalizace tudíž funguje jak má, vnitřní pnutí v materiálech způsobí časem (i relativně krátkém) rozpojení a havárie s mnohem většími následky je na světě.

Věřte ověřeným profesionálům – komplexnější informace o našich službách včetně kontaktů naleznete na našich stránkách www.kanalizace-kanalservis.cz.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.