Úklid po malování

Úklid po rekonstrukci není snadná věc. Po mnoha týdnech pracovního vypětí vás čeká poslední fáze neméně náročná a tou je úklid. Nemusít to být jen úklid po rekonstrukci, ale také například úklid před kolaudací nebo tzv. postavební úklid. Naše firma Expert úklid se na tyto jednorázové druhy úklidu přímo specializuje a nabízí úklidové služby za výhodných podmínek. To jak flexibilitou a možností časově se přizpůsobit potřebám klienta, tak i rozumnou cenovou nabídkou, která vás jistě osloví.

Úklid po rekonstrukci

Stačí když vyplníte předběžně nezávazný poptávkový formulář a naše pracovnice se vám ozve a vše do detailu s vámi probere. Na základě tohoto rozhovoru budeme schopni sestavit konkrétní cenovou nabídku, která by se již neměla odlišovat od finální faktury za provedenou práci. Na konkrétním termínu se také domluvíme a také ho dodržíme, to by musely trakaře padat, abychom se omluvili. Úklid po rekonstrukci je náročná věc a klient čeká, že bude moci využívat prostory co nejdříve a s tímto vědomím ke své práci přistupujeme.

Úklid po stavbě

Jsme školení, jsme spolehliví, jsme profesionálové, jsme Expert úklid. Vyzkoušejte úklid po malířích nebo úklid po rekonstrukci od Expert úklidu a nebudete litovat.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.